For better day!

Przepisy

foto 8Przepisy, które podzieliłam na kilka kategorii, mogą czasami pojawiać się jednocześnie w kilku z nich. Każdy, kto zna wytyczne protokołu wie, że tak naprawdę jemy posiłki, które składają się z podobnych składników niezależnie od pory dnia. Ilość produktów, które są wykluczone na protokole znacznie zmniejsza możliwości naszego działania. I tak oto „śniadanie” nie będzie już pyszną kanapką z pomidorem i szynką, ani płątkami z jogurtem ani nawet jajecznicą!! Kolacja również nie będzie przypominać tej przeciętnego Polaka:)

Przepisy są zaczerpnięte z różnych źródeł – czasami jest to twórczość własna, czasami po prostu chęć odtworzenia czegoś, co już ktoś wymyślił i sprawdził:)

Na stronie będą się pojawiać głównie przepisy z protokołu AIP, ale może się też zdarzyć, że wrzucę coś np. z mniej restrykcyjnej diety paleo. Będę starała się zaznaczać takie informacje w konkretnych wpisach. Myślę jednak, że każdy kto podjął się leczenia za pomocą diety wie, co mu wolno, a co niestety jest zabronione. 

Gotowanie to dla mnie podróż w nieznane. Nigdy nie gotowałam ( szczęśliwie nie musiałam), więc w zasadzie prawie każdy przygotowany posiłek to dla mnie nauka czegoś nowego. Staram się tym bawić i cieszyć 🙂 a największą frajdę mam, gdy moje posiłki smakują też mojemu mężowi:)

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Scroll To Top